منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
ادرس
ارتباط با ما
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
الزامات قانونی
انتقادات پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
دستگاه های استانی
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1397/2/24 دوشنبهمدیرکل استاندارد استان همدان:
صلاحیت ۲ آزمایشگاه همکار استاندارد در همدان تمدید شد
مدیرکل استاندارد استان همدان گفت: امسال صلاحیت ۲ آزمایشگاه همکار استاندارد در استان همدان تمدید شد.

محمد مددی با بیان اینکه آزمایشگاه‌های همکار مستقر در استان همدان با توجه به توانمندی‌های علمی، فنی و تخصصی به منظور ارائه خدمات آزمایشگاهی در انجام آزمون‌های مورد نیاز و مرتبط با ماموریت‌های محوله اداره استاندارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند، اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون با توجه به احراز شرایط لازم، صلاحیت ۲ آزمایشگاه همکار استاندارد در همدان تمدید شده است.

مددی با اشاره به اینکه آزمایشگاههای همکار به طور مرتب تحت نظارت و پایش هستند، افزود: این آزمایشگاهها در صورت تامین شرایط کیفی، در مقاطع زمانی یکساله تمدید اعتبار می شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۱ آزمایشگاه همکار تائید صلاحیت شده در استان همدان وجود دارد، اضافه کرد: این آزمایشگاههای همکار استاندارد در زمینه های مختلف صنایع ساختمانی، غذایی و کشاورزی، برق و الکترونیک، صنایع شیمیایی، مکانیک و فلزشناسی، اوزان و مقیاسها و آزمون هیدرواستاتیک مخازن  CNG خودرو فعالیت دارند.

وی بیان داشت: یکی از وظایف مهم استاندارد در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و برون سپاری فعالیت های تصدی گری تائید صلاحیت آزمایشگاههایی است که توان و پتانسیل انجام آزمون کالاها را بر اساس استانداردهای ملی مربوطه دارند.

مدیرکل استاندارد استان همدان ادامه داد: آزمایشگاههایی که به این شکل تائید صلاحیت می شوند همکار سازمان ملی استاندارد تلقی شده و نظر و رای آنان همان ارزش نظر و رای آزمایشگاههای سازمان ملی استاندارد ایران را دارد.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ