منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
ادرس
ارتباط با ما
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها
الزامات قانونی
انتقادات پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
دستگاه های استانی
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود
1395/12/7 شنبه
گردهمایی مربیان حلقه صالحین در همدان برگزار شد
گردهمایی مربیان حلقه صالحین دستگاه های اجرایی استان همدان به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شهید برزگر اداره کل استاندارد استان همدان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان همدان، گردهمایی مربیان حلقه صالحین دستگاه های اجرایی استان همدان با هدف نحوه کیفی سازی حلقات صالحین و ارتقاء کیفیت محتوایی حلقات صالحین به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شهید برزگر اداره کل استاندارد استان همدان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مدیرکل استاندارد همدان ضمن تبریک روز مهندس، اظهار کرد: سازمان ملی استاندارد یک سازمان فنی و تخصصی است که بدنه اصلی آن را کارشناسان و مهندسین تشکیل می دهد.
محمد مددی افزود: انجام کارهای فرهنگی از ملزومات اداره کل استاندارد است که باید با ظرافت خاصی انجام شود.
در ادامه فرمانده پایگاه مقاومت شهید برزگر اداره کل استاندارد همدان گفت: طرح تشکیل حلقه های صالحین در پایگاههای مقاومت ادارات با رویکرد تحول اداری و در ابعاد مختلف معرفتی، تربیتی، بصیرتی و مهارتی برگزار می شود.
ملیحی افزود: در بعد معرفتی آشنایی عمیق و ایجاد باور قلبی در حوزه های عقاید، احکام، قرآن، تاریخ اسلام، نهج البلاغه، احادیث و کتب اسلامی و در بعد تربیتی تبدیل آموزه ها و معارف دینی به رفتار اسلامی مورد توجه قرار می گیرد.
وی با اشاره به برگزاری منظم جلسات هفتگی حلقه های صالحین در پایگاه مقاومت شهید برزگر اداره کل استاندارد همدان همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه این اداره اظهار داشت: موضوعاتی همچون امر به معروف، عفاف و حجاب، تکریم ارباب رجوع و بررسی آسیب هایی مانند بیکاری پنهان، اختلاس و رشوه، چابلوسی و وجدان کاری با توجه به نیازهای اداره کل نیز مورد توجه است.
در این جلسه اعضاء طرحهای پیشنهادی خود را در خصوص ارتقاء کیفیت محتوایی حلقات صالحین ارائه دادند و به دفاع از طرح های خود در خصوص حلقه صالحین پرداختند.
 

 
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ